سایت و اپ یلو فروشگاهی اینترنتی جهت ارائه محصولات متنوع نظیر مودم، سیم کارت، شماره رند،، گوشی هوشمند است.

سایت yello.ir متعلق به شرکت پیشرو ارتباطات نوین قشم (سهامی خاص) و شناسه ملی 14004548756 نماینده رسمی فروش محصولات شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل می باشد.

شرکت پیشرو ارتباطات نوین قشم از این پس اختصاراً پان نامیده می‌شود ‌در سال 18/12/1393 با مشارکت کلیه توزیع کننندگان فیزیکال محصولات شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل (13 شرکت) تشکیل شد. هدف از تشکیل این شرکت عرضه و توزيع كليه خدمات و محصولات ايرانسل و انجام پروژه‌های عملیاتی معاونت توزیع و فروش شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل بود و در طی سالیان گذشته بسیاری از پروژه‌ها که توسط معاونت توزیع و فروش و یا توزیع کنندگان فیزیکال انجام می‌شد به این شرکت واگذار شده است. یکی از مهمترین پروژه‌های که توسط ایرانسل به پان واگذار شده است، پروژه Home Delivery می‌باشد که موضوع آن ارسال محصولات اپراتور اعم از سیم‌کارت و مودم وگوشی به مشترکان می‌باشد که پان این فعالیت را روزانه با همکاری شبکه توزیع خود اعم از توزیع کنندگان و نمایندگان فروش و همچنین شرکت‌های خدمات پستی و پیمانکاران حمل و نقل بار سبک شهری و پیک موتوری در سراسر کشور انجام می‌دهد. کلیه عملیات سفارش‌گیری، انبارداری، پردازش و بسته‌بندی، ارسال، توزیع و تحویل مرسوله توسط پان انجام می‌گردد.

طی دوازه ماه گذشته حدود 5 میلیون بسته توسط پان توزیع شده است که به طور متوسط روزانه حدود 14 هزار بسته توزیع می‌گردد که این تعداد تا 30 هزاربسته در روز نیز افزایش یافته است. فعالیت‌های پان، در حوزه خدمات اپراتوری، بسیار گسترده می‌باشد اما در این سند شبکه توزیع و زیرساخت بخش خدمات حمل و نقل و پستی به تفصیل بیان شده است.

شبکه توزیع پان متشکل از مراکز خدمات، نمایندگان ویژه توزیع و فروش و نمایندگان عادی توزیع فروش می‌باشد.

مراکز خدمات (iStore): مراکز خدمات متعلق به سهامداران شرکت می‌باشند که در اکثر استان‌های کشور راه‌اندازی شده‌اند. از 60 مرکز خدمات موجود 40 مرکز با پان در توزیع و پخش مرسولات همکاری نزدیک دارند.

نمایندگان ویژه توزیع و فروش (iConnect): نمایندگان ویژه دفاتری در سطح کشور هستند که زیر نظر پان و به طور اختصاصی در حوزه ارائه خدمات و عرضه محصولات ایرانسل فعالیت‌ دارند و این نمایندگان در اکثر شهرهای مهم مستقر هستند. از 300 نمانیده موجود 297 نماینده با پان در در توزیع و پخش مرسولات همکاری دارند.

نمایندگان عادی توزیع و فروش (iDealer): نمایندگان ویژه فروشگاه‌ها و یا دفاتری در سطح کشور هستند که زیر نظر سهامداران شرکت و در حوزه ارائه خدمات و عرضه محصولات اپراتوری فعالیت‌ دارند. ایرانسل بیش از 10 هزار نماینده توزیع فروش دارد که در اکثر شهرها و دهستان‌های کشور مستقر هستند. از این تعداد نماینده 740 نماینده با پان در در توزیع و پخش مرسولات همکاری نزدیک دارند.

پرداخت امن

ارسال درب منزل

24/7 پشتیبانی